fbpx

O NAS

NASZA MISJA

ZAPEWNIAMY LEPSZĄ ENERGIĘ

Solego to zgrany zespół fachowców, który pomoże Ci w wyborze optymalnego sprzętu fotowoltaicznego do Twojego projektu. Od kilkunastu lat doradzamy naszym klientom i dostarczamy im doskonałej jakości produkty wiodących firm na rynku odnawialnych źródeł energii.

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i chcemy być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. W naszej firmie nie ma nikogo przypadkowego. Stale szkolimy się i mamy jasny cel – najwyższa jakość świadczonych usług. Ty na naszym perfekcjonizmie tylko zyskasz. Jeżeli możemy przez jakiekolwiek działania potwierdzać nasz profesjonalizm, to zawsze chętnie to robimy.

JESTEŚMY LIDERAMI W FOTOWOLTAICe

BRANŻA FOTOWOLTAICZNA NIE MA PRZED NAMI TAJEMNIC

Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Współpracujemy ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Współpracując z Solego, każdy może mieć pewność, że osiągnie maksymalny zysk i zadowolenie.

Dlaczego my?

DOSTARCZAMY NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Dokonując tak ważnego wyboru, decyduj świadomie! Wybierając Solego, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz profesjonalną i rzetelną analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski. Dzięki takiemu rozwiązaniu podejmiesz decyzję, opierając się o fakty, a nie obietnice. Dzięki temu wybór instalacji w Solego będzie w pełni świadomy i racjonalny.

Jak to możliwe? W odróżnieniu od innych dostawców elektrowni fotowoltaicznych, już na etapie rozmów z klientem koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży i instalacji, ale głównie na wyznaczaniu konkretnych osiągalnych celów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną analizę nakładów kosztów do korzyści, jakie osiągniesz dzięki instalacji fotowoltaicznej Solego. Tajnikiem sukcesu analizy jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Solego to profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Oferujemy dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładziemy nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania. Pomagamy w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych.

Nasz zespół

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

MARCIN SENATOR

MARCIN SENATOR

Manager sprzedaży

+48 669 242 700

Nadzór nad zespołem

Tomasz Kmiecik

Tomasz Kmiecik

doradca techniczno-handlowy

+48 669 661 299

podkarpackie

Bartosz Zięba

doradca techniczno-handlowy

+48 539 144 700

podkarpackie

Grzegorz Dobosz

doradca techniczno-handlowy

+48 665 961 400

lubelskie

Zbigniew Czuryło

doradca techniczno-handlowy

+48 602 667 993

świętokrzyskie

ERNEST KOWNACKI

doradca techniczno-handlowy

+48 601 323 640

mazowieckie