fbpx

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Klienci biznesowi, którzy trafiają pod nasze skrzydła, bardzo cenią sobie korzyści, jakie płyną z użytkowania instalacji fotowoltaicznych na terenie swoich przedsiębiorstw. Zwracają uwagę na oszczędność płynącą z takiego rozwiązania oraz jego ekologię. Coraz częściej wskazują nam jako motywator swojego wyboru właśnie dbałość o środowisko oraz jakość powietrza, które wdychają ich pracownicy i rodziny.

Dlaczego fotowoltaika

odkryj możliwości

Przedsiębiorcy zyskują w kilku ważnych aspektach:

  • przeciwdziałanie stale rosnącym cenom za energię pobieraną z sieci,
    • malejące na przestrzeni ostatnich lat ceny instalacji fotowoltaicznych
    • coraz lepsza sytuacja prawna dla firmowych instalacji.

     

     

Niezależnie od wielkości firm, którymi kierują przedsiębiorcy i liczby zatrudnianych pracowników, nasi klienci biznesowi zwracają szczególną uwagę na to, jak duże pieniądze co miesiąc są w stanie zaoszczędzić na energii i przeznaczyć na inne cele, np. marketing, podwyżki dla pracowników lub traktować jako czysty firmowy zysk.

Jak sfinansować zakup fotowoltaiki

skorzystaj ze wsparcia

Firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie na kupno instalacji fotowoltaicznych. Finalnie panele słoneczne z pewnością przyniosą firmie duże oszczędności.

Poza środkami własnymi, mamy do wyboru trzy źródła finansowania:

01. dotacje rządowe i samorządowe,
02. kredyt,
03. leasing paneli fotowoltaicznych.

Instalacja paneli fotowoltaicznych wiąże się z możliwością odliczenia podatku VAT, który w przypadkach instalacji firmowych utrzymany jest na poziomie 23%.

Instalacje fotowoltaiczne małe i duże